Polsko-Amerykański Klub Fotografika

Członkostwo

Członkowstwo

Jeśli znalazłes się na tej stronie, znaczy, że zamirzasz zostać członkiem Polsko-Amerykańskiego Klubu Fotografika w Nowym Jorku. Oto 10 powodów, które powinny Cię przekonać, że warto.

  1. Dołączysz do grona wspaniałych ludzi, nie tylko znanych i cenionych fotografów (wystarczy zobaczyć jedynie listę honorowych czlonków Klubu), ale także ludzi o wybitnych osiągnięciach w innych dziedzinach, a po za tym bezinteresownych, przyjaznych i otwartych.
  2. Klub jest areną wymiany wiedzy i doswiadczeń i miejscem ustawicznej edukacji w dziedziniefotografii.
  3. Koszt przynależnosci do Klubu jest niewielki, a członkowie korzystają z ulg przy opłatach za uczestnictwo w wielu imprezach klubowych, które niekiedy są częsciowo donowane  przez polonijne organizacje, instytucje i biznesy.
  4. Jako członek Klubu, będziesz miał/miala pierszeństwo udziału w organizowanych wystawach i innych imprezach o ograniczonej ilosci uczestników.
  5. Klub bedzie dla Ciebie pierwszym etapem weryfikacji i szerszej promocji twoich osiągnięć fotograficznych.
  6. Aktywna działalnosć w Klubie pozwoli Ci na realizację twoich pomysłów i ideii fotograficznych
  7. Klub jest miejscem integracji srodowiska polonijnego.
  8. Porady, opinie i sugestie innych fotografow pozwola Ci lepiej wybrać sprzęt fotograficzny i niekiedy zaoszczędzic czas i pieniądze przy zakupach.
  9. Jako członek Klubu będziesz miał/miała większe możliwosci publikacji zarówno fotografii jak i tekstów, szczególnie w mediach polonijnych.
  10. Klub jest organizacja nastawioną przyjaźnie do rodzin swoich członków, orgnizując w miarę możliwoci imprezy z ich udziałem.

Zamierzamy także uruchomić strony internetowe w tym edukacyjne, które będą dostępne wyłącznie dla członków Klubu. Wiecej informacji na temat jak zostac czlonkiem klubu znajdziesz na stronach do ktorych linki zamieszczone sa w kolumnie obok

Deklaracja Członkowska

Oswiadczam, że znam Statut Polsko-Amerykańskiego Klubu Fotografika i jako czlonek Klubu zamierzam go przestrzegać.

Subskrybuj newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje związane z działalnością klubu

Contact Information

© 2023 Polish-American Photographic Club